نصب ایزوگام در فلکه اول ،دوم، سوم و چهارم
نصب و اجرا و فروش انواع ایزوگام دلیجان ، شرق در فلکه اول تهرانپارس

اجرای ایزوگام در فلکه اول تهرانپارس

4.9/5 - (107 امتیاز)

خدمات سربام پوش مسیر در تهرانپارس

چنانچه قصد اجرای ایزوگام در فلکه اول ، دوم ،سوم و چهارم تهرانپارس دارید سربام پوش مسیر نمایندگی فروش و نصب ایزوگام در تهرانپارس با تخفیفات ویژه در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.و آماده همکاری و فروش گونی یا چتایی، انواع عایقهای رطوبتی و قیر با قیمت مناسب برای ساختمانهای در حال احداث و مشتریان عزیز خواهیم بود.

هم محلی های تهرانپارسی چنانچه قصد خرید قیروگونی و ایزوگام دارید با یک تماس کارشناسان مجموعه از محل به رایگان بازدید خواهند کرد.

حمل رایگان (فقط در تهرانپارس) اجرای سریع با اکیپ مجرب، قیمت مناسب و ضمانت کتبی محصول و اجرا و خدمات پس از نصب از ویژگی های این مجموعه می باشد.

مزایا و معایب عایق پیش ساخته:

بعد از گذشت چندین سال از تولید و اجرای ایزوگام در فلکه اول تهرانپارس و سایر نقاط ایران مزایا و معایبی همواره وجود داشته و دارد. ایزوگام نسبت به عایق های سنتی عایقی مدرن شناخته می شود و تا کنون جایگزین قطعی برای این عایق وجود نداشته ، قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام دولایه با نصب نسبت به عایق سنتی بسیار کمتر خواهد بود .یا به عبارتی قیمت یک متر مربع ایزوگام نسبت به همین متراژ قیرگونی یکدوم خواهد بود که از مزیت های این عایق محسوب می شود.

نکته اینجاست که قیرگونی نسبت به ایزوگام بسیار سریع پوسیده خواهد شد. به همین منظور در قدیم بعداز اجرای قیرگونی یک لایه محاظتی روی آن اجرا میشد.لایه محافظتی معمولا با آسفالت بعد از اجرای قیرگونی پوشش ،و هر ۵ تا ۱۰ سال یکبار تکرار میشد اجرای قیرگونی و آسفالت پشت بام باعث سنگینی شدید بار سقف خواهد شد.

بعد از گذشت چندین سال از عمر آسفالت و نشتی سقف چاره ای جزء برداشتن سقف شیب بندی و هزینه های سنگینی را برای صاحب خانه ها به همراه داشت.

پیدایش ورق انعطاف پذیر تحول بزرگی در عایقکاری ایجاد نمود.

خاصیت ایزوگام این است با وجود مواد پلیمری و پلاستیکی و وزن کم، عمر بسیار بالاتری نسبت به عایق سنتی دارد.

اما نگهداری ایزوگام بعد از نصب مسئله بسیار مهمی است که بایستی رعایت شود که از معایب عایق پیش ساخته محسوب می شود.

البته سربام پوش برای رفاه حال هموطنان بعد از نصب ۱۰ سال گارانتی کتبی و خدمات پس از نصب برای اجرای ایزوگام در فلکه اول تهرانپارس و حومه در نظر گرفته است.

در صورت سوراخ شدن عایق توسط اشیاء تیز و برنده مثل پایه نربان ، کولر و … دیگر نگران نباشد.

سربام پوش تا ۱۰ سال برای مناطق تهرانپارس و فلکه اول تا چهارم خدمات پس از نصب در نظر گرفته شده است .این خدمات بعد از نصب کتبی به مشتری یا کارفرما تقدیم خواهد شد.

مراحل اجرای ایزوگام

جهت نصب ایزوگام در فلکه اول تهرانپارس اولین قدم مشاوره و بازدید رایگان از محل توسط کارشناسان سربام پوش می باشد.

قدم دوم انتخاب مناسب محصول برای بام و مکان مورد نظر برای عایقکاری می باشد.(انتخاب بهترین نوع ایزوگام)

در صورت تمایل به اجرای ایزوگام با این مجموعه تعیین زمان مناسب و اجرای عایقکاری توسط سربام پوش مسیر خواهد بود.

با سربام پوش منتظر باران باشید.

پیشنهاد ما به شما

قیمت قیر و گونی و ایزوگام در چالوس

قیمت قیر گونی و ایزوگام در چالوس و شهرهای شمالی با مناسب ترین قیمت با ما تماس بگیرید .اجرای قیرگونی دولایه ،سه لایه در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان