بهترین نوع ایزوگام
بهترین نوع ایزوگام

بهترین نوع ایزوگام

5/5 - (18 امتیاز)

تشخیص ایزوگام با کیفیت

چگونه میتوان بهترین نوع ایزوگام و برند ایزوگام را در بازار شناسایی کرد.

تعدادی از کارخانه های تولیدی ایزوگام که خود را بهترین معرفی می‌کنند و لقب بهترین برند ایزوگام رو به خود اختصاص داده اند ، با آزمایشات ساده میتوان به بی کیفیت بودن آن پی برد.

چگونه میتوان بهترین نوع و برند ایزوگام را از بین صد ها کارخانه تولید کننده پیدا کرد؟

کارخانه های تولید کننده های معتبری در بازار وجود دارند که کیفیت محصولات آنها برای هر پارت تغییر می‌کند. این به دلیل بالا و پایین شدن درصد ترکیبات مواد اصلی عایق است. نصابان ایزوگام بارها از درجه دو بودن ایزوگام هنگام نصب بهترین نوع ایزوگام صحبت می کنند.

چسبندگی کم و نازک بودن فویل که هنگام نصب از عایق جدا می شود با وجود اینکه برند جزء بهترین و نامی ترین عایق رطوبتی در کشور محسوب می شود.

تجربیات به ما اثبات کرده هرزگاهی با خرید از کارخانه های معروف و نامی عایق رطوبتی درجه دو و سه را با برچسب یک ارسال نموده اند.

راه درست اطلاع به اداره استاندارد ملی و مرجوع کردن بار به کارخانه می باشد.

آزمایشات روی ایزوگام

آزمایشات هر بار به صورت رندوم از بین رول های ۱۰ متری ایزوگام در کامیون حامل بار توسط این مجموعه انجام می گردد.دو نوع ایزوگام از دو برند مختلف جزء بهترین نوع ایزوگام را به مدت ۲ تا ۴ ساعت در فریزر قرار داده شود. سپس مقاوت هرکدام در برابر خم و راست کردن متوالی انجام گیرد اگر عایق انعطاف بالایی وجود داشت و شکسته یا ترک بر نداشت محصول را انتخاب نمائید.

در غیر این کیفیت مواد پلیمری پایین یا کم است.

به شکل زیر دقت کنید.

ضخامت را نیز میتوان با کولیس اندازه گیری نمود.

آزمایش الیاف ایزوگام

آزمایش دیگر روی الیاف های عایق انجام می گیرد که از بافته بودن یا نبافته بودن الیاف تیشو نخدار حکایت دارد که با انداختن عایق در بنزین به مدت کمتر از یک ساعت میتوان نتیجه را مشاهده نمود.

وزن رول ایزوگام

وزن هر توپ ایزوگام نباید کمتر از ۴۰ کیلو باشد که روی قیمت رول ایزوگام تاثیر بسزایی دارد.

نمایندگی های ایزوگام موظف به ارائه بهترین نوع ایزوگام به مشتریان با انجام آزمایشات ساده برای هر سفارش می باشند.

سربام پوش مسیر در مسیرتان

پیشنهاد ما به شما

قیمت قیر و گونی و ایزوگام در چالوس

قیمت قیر گونی و ایزوگام در چالوس و شهرهای شمالی با مناسب ترین قیمت با ما تماس بگیرید .اجرای قیرگونی دولایه ،سه لایه در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان