خانه / ایزوگام / نصاب ایزوگام در تهران
نصاب ایزوگام در تهران با 20 سال سابقه
نصاب ایزوگام در تهران

نصاب ایزوگام در تهران

نصاب ایزوگام در تهران

نصاب ایزوگام در تهران ، نصب بهترین برند ایزوگام در تهران و شهرستانها پذیرفته میشود.

اجرا و نصب هرگونه از عایق های خود را تا ۱۰ سال بعد ازاجرا و نصب ضمانت می کند.

درصورت ایجاد هرگونه نم ، یا خراب شدن عایق به هر دلیلی،نصاب ایزوگام تا ۱۰ سال به صورت رایگان عیوب را برطرف خواهد نمود.

شرایط تضمین ایزوگام نصب شده توسط نصاب

 درصورتی که عایقکاری توسط اشیاء نوک تیز ( مانند میخ ، پایه کولر ، نردبان ، آنتن ،موزاییک،بنایی و …) منجر به سوراخ شدن شود.هزینه ترمیم و بازسازی از تعهدات نمایندگی  خارج است و به عهده خود کارفرما (صاحبکار) است.

نصاب ایزوگام در تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه در تهران با اکیپی جوان و مجرب و ارسال جنس (ایزوگام ) مستقیم از کارخانه و با ضمانت ۱۰ ساله شرکت سربام پوش مسیر و بیمه نامه معتبر با مناسب ترین قیمت انجام میشود.

نصاب های ایزوگام این شرکت دارای گواهی معتبر از سازمان کار و امور اجتماعی می باشند .

شما می توانید با اطمینان خاطر پروژه های عایق کاری خود را به ما بسپارید تا ما با بهترین امکانات،عایقها، نصاب های مجرب و کوتاهترین زمان به بهترین شکل ممکن و با کمترین هزینه محلی آب بند تحویل دهیم.

قبل از نصب عایق رطوبتی توسط نصاب ایزوگام توجه به نکات ذیل الزامی است :

۱– تمام سطوحی که قرار است با عایق رطوبتی محافظت شود می باست ، تمیز و خشک باشد .

۲-بهتر است  به منظور افزایش قابلیت چسبندگی عایق ، سطوح مورد نظر قبل از نصب عایق توسط نصاب ایزوگام با قیر قیراندود کند.

۳– تمام سطوح می بایست  شیب بندی شده باشد در غیر این صورت باید از قبل توسط سیمان یا آسفالت شیب بندی شده باشد و برای نصاب ایزوگام آماده سازی شود.

۴– از باز کردن رولها و نصب آنها در هوای نا مناسب مثل هوای بارانی ، برفی ، تگرگ و طوفانی اجتناب نمایید .در نصب رولها لازم است حدود ۷ الی ۱۰ سانتی متر از لبه طولی اتصال رولها و ۱۵ سانتی متر از لبه انتهای هر رول به رول دیگر جهت همپوشانی لبه ها ( OverLapping  ) در نظر گرفته شود .نصب در امتداد طولی رولها و با حرارت مشعل انجام می گیرد و ناحیه همپوشانی عایقها باید به دقت جوشکاری شوند بنحوی که سطح بین دو عایق کاملا” صاف و یکنواخت گردد .نصاب ایزوگام در تهران با تجربه با مدرک اداره کار و امور اجتماعی نصب ایزوگام را ۱۰ سال تضمین می نماید وگواهی معتبر تضمین نامه را به کارفرما تقدیم مینماید.

مطالب تکمیلی راجع به نصب ایزوگام

هرگز عایق را نباید فشرده کرد عایق باید پس از نصب همان ضخامت اولیه خود را داشته باشد در غیر این صورت مقدار مقاومت حرارتی آن كاهش می یابد و نمی تواند آن طور كه انتظار می رود جلوی انتقال حرارت را بگیرد.

عایق كاری باید به طور صحیح روی تمام سطوح انجام شود چرا كه اگر تنها۵%از سطح خالی بماند ممکن است تا ۵۰%از کارایی عایق کاری کاسته شود.

مواد عایق را باید همیشه خشك نگه داشت زیرا به استثنای پلی استایرن كه نسبت به آب مقاوم است بقیه عایق ها بر اثر رطوبت كارآییشان پایین می آید.در بعضی عایق های ازاد مقدار مقاومت حرارتی متناسب با تراكم عایق است نه ضخامت آن در این عایق ها مقدار مقاومت ممكن است بعد از مدتی تا ۲۰%كاهش یابد از این رو باید از نصب كننده تضمین گرفت.از عایق های آزاد در سقف هایی كه شیب زیاد دارند نباید استفاده شود.

همچنین ببینید

قیمت ایزوگام سال 1400

قیمت ایزوگام سال ۱۴۰۰

4.8 / 5 ( 110 امتیاز ) با سلام ضمن تبریک سال ۱۴۰۰ به همه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *