خانه / ایزوگام / اجرای قیرگونی دیوار
اجرای قیرگونی دیوار
اجرای قیرگونی دیوار

اجرای قیرگونی دیوار

اجرای قیرگونی دیوار

اجرای قیرگونی دیوار روشی سنتی می باشد که خیلی ها برای جلوگیری از ورود نم از عایق قیرگونی استفاده میکنند.قیرگونی دیوار به صورت تک لایه و دولایه اجرا میشود.یک لایه قیرگونی از دولایه قیر و یک لایه گونی و دولایه قیرگونی از سه لایه قیر و دولایه گونی تشکیل شده است.

روش اجرای قیرگونی دیوار:

سطح زیرسازی باید کاملاً تمیز شود.

یک قشر قیر از نوعی که در عایقکاری با قیر و گونی ذکر شد، ولی به مقدار حداقل یک کیلوگرم در مترمربع بر روی سطوح افقی و قائم بام پخش گردد.یک لا گونی قیراندود بدون چروک و تمیز بر روی سطح قیراندود شده، پهن نموده و آن را بر روی سطح دیوار فشار دهند تا در همه جا کاملاً به لایه قیر زیر آن بچسبد. همپوشانی طولی و عرضی گونی قیراندود حداقل ۱۰ سانتیمتر می‌باشد و محل اتصال آنها باید توسط قیر مذاب کاملاً به هم چسبانده شود.

عایق قیرگونی اگر به دقت و توسط اکیپ مجرب اجرا شود ،عایق بسیار مناسبی برای آبندی دیوارها می باشد.

نوع قیر زیر و نوع قیر رویه بسیار مهم می باشد که اگر درست اجرا نشود ممکن است در فصل گرم تابستان و یا دمای بالا، لایه ها از دیوار جدا شود.

اجرای قیرگونی دیوار قواعد خاصی دارد که اگر توسط افراد مبتدی اجرا شود باعث صدمه های بدنی خواهد شد از جمله سوختگی های بسیار شدید و اتفاقاتی از این قبیل.

قیمت اجرای عایق قیرگونی دیوار بالاتر از اجرای قیرگونی پشت بام است بدلیل سختی کار و پیشرفت کند در حین اجرای قیرگونی میباشد.

سربام پوش مسیر با اکیپی مجرب و ماهر در اجرای عملیات قیرگونی دیوار با قیمت بسیار مناسب آماده عقد قرارداد با تمامی ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی ساختمانها و پروژه های شخصی می باشد.

 

با سربام پوش مسیر همیشه منتظر باران باشید.

سربام پوش مسیر در مسیرتان

 

 

 

 

همچنین ببینید

قیمت یک رول ایزوگام

قیمت رول ایزوگام

Rate this post رول ایزوگام قبل از اینکه شروع به توضیحات قیمت یک رول ایزوگام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *