خانه / اخبار / افزایش نرخ عایقهای رطوبتی،ایزوگام و قیر
افزایش قیمت عایقهای رطوبتی،ایزوگام و قیر
افزایش نرخ عایقهای رطوبتی،ایزوگام و قیر

افزایش نرخ عایقهای رطوبتی،ایزوگام و قیر

افزایش نرخ عایقهای رطوبتی،ایزوگام و قیر

افزایش نرخ عایقهای رطوبتی،ایزوگام و قیر ، به دلیل افزایش قیمت پسماند نفت و همچنین افزایش قیمت دلار ،عایق رطوبتی ایزوگام با افزایش قیمت هر رول از ۱۰۰۰۰ تومان تا ۱۵۰۰۰ تومان روبرو شدیم.(به ازای هر متر مربع ۱۰۰۰ تومان تا ۱۵۰۰ تومان)

برای مشاهده قیمت جدید کلیک کنید.

به گفته تولید کنندگان عایقهای رطوبتی ایزوگام و قیر : مواد اولیه از جمله فویل،الیاف تیشو ، الیاف شیشه به جزء قیر و ترکیبات پلیمر که در داخل تولید می شوند بقیه از کشور چین وارد کشور میگردد.

حمایت از کالای ایرانی

تعداد محدودی از تولیدکنندگان ایزوگام در راستای حمایت از کالای ایرانی و کارگر ایرانی سعی بر این نموده اند که از مواد اولیه تولید شده در داخل کشور استفاده نمایند.

سربام پوش مسیر نیز با همکاری از تولید کنندگانی که مواد اولیه خود را در داخل کشور تهیه می کنند و به رقابتی کردن کیفیت و قیمت می کوشند توانسته است قیمت را با اندکی افزایش برای همشهریان عزیز تهرانی در سطح تعادل حفظ کند.(شامل برخی از برند ها می شود)

افزایش قیمت کرایه حمل بار

دلیل دیگری که افزایش نرخ عایقهای رطوبتی،ایزوگام  و قیر ، را به همراه دارد از جمله افزایش کرایه حمل بار از کارخانه تا محل نمایندگی ها که این افزایش قیمت از اوایل ماه خرداد ماه اعمال شده است.

بیشترین دلیل افزایش قیمت ایزوگام

بیشترین تاثیر قیمت روی مواد اولیه وارداتی می باشد که با حمایت از کالای ایرانی و کارگر ایرانی این افزایش قیمت به حداقل خواهد رسید.

سربام پوش مسیر از این پس در نظر دارد،عایقهایی را به مشتریان عزیز معرفی نماید، که کیفیتی بالا و قیمتی مناسب داشته باشند.

افزایش قیمت قیر

با افزایش نرخ عایقهای رطوبتی ،قیر و ایزوگام  قیمت هر بشکه قیر شرکت پاسارگاد با صعود بسیار تند هر تن ۴۰۰۰۰۰ تومان افزایش پیدا کرد.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه نرخ قیر به دلیل حذف یارانه بوده است

افزایش قیمت آسفالت

رئیس انجمن صنفی تولید‌کنندگان آسفالت استان‌های تهران و البرز با انتقاد از افزایش چند باره قیمت قیر طی چند ماه گذشته گفت: افزایش قیمت قیر در نهایت به افزایش قیمت آسفالت منجر می‌شود.

همچنین ببینید

یک بشکه قیر چند متر مربع است

یک بشکه قیر چند متر مربع است

یک بشکه قیر چند متر مربع است برای دانستن اینکه یک بشکه قیر چند متر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *