قیمت عایق سفید بام
قیمت عایق سفید بام

قیمت عایق سفید بام

5/5 - (1 امتیاز)

قیمت عایق سفید بام

۱-قیمت عایق سفید بام  عایق سفید مسلح مکرر ( ایزوفلکس)
قیمت
عایق سفید بام مکرر، پوششی ضخیم ،مسلح و یکپارچه بوده که با خواص برتر جایگزین بسیار مناسب برای سایر عایق های سنتی مانند ایزوگام و آسفالت است.

قیمت عایق سفید بام

اجرای عایق سفید مسلح مکرر به صورت بهداشتی و بدون آلودگی زیست محیطی صورت پذیرفته و مقاومت در مقابل عوامل جوی و نور خورشید، دوام،انعطاف بالا، یکپارچگی و بدون درز بودن این نوع عایق و همچنین مقاومت در برابر سرما و گرما و یخ زدگی و ترک و نیز قدرت چسبندگی و قابلیت اجرا در شرایط گوناگون از دیگر ویژگی های خاص این محصول نسبت به عایق های سنتی می باشد.
قیمت عایق سفید بام در تهران و شهرستانها :
از جمله کاربری های این محصول می توان به ایزولاسیون بام منازل مسکونی، مدارس، اماکن عمومی، دیوارها، سقف های شیروانی و صنعتی، کارخانه ها، انبارها، ایزولاسیون سردخانه ها، محفظه های کولر، کانکس ها، ایزولاسیون گنبدها و سطوح شیب دار و همچنین ایزولاسیون سرویسهای بهداشتی، حمام، آشپزخانه و استخرهااشاره کرد.

۳- عایقهای واستر

عایقهای واستر گروه دیگری از محصولات این واحد می باشد ، که با خصوصیات برجسته شامل چسبندگی فوق العاده، انعطاف پذیری بسیار مطلوب و نفوذ ناپذیری عالی در مقابل آب و رطوبت ، بهترین انتخاب برای ایزولاسیون و آببندی سرویسهای بهداشتی ، حمام ،آشپزخانه و فونداسیون ساختمانها می باشد.این محصول جایگزین عایق های سنتی مانندقیرگونی و ایزوگام بوده که با توجه به ویژگیهای برجسته شامل یکپارچه و بدون درزبودن، اجرای آسان ، مقاومت فوق العاده در مقابل گرما و همچنین یخ زدگی و مقاومت عالی درمقابل ترک و شکست قادر است سطوح ساختمانی را که در معرض نشت آب هستند کاملاً آببند و واترپروف نماید.
واحد عایق سفید مکرر به زودی محصولات جدیدی را درسبد کالای خود خواهد داشت و آماده تحقیق و تولید محصولات مورد نیاز و درخواست شرکت های تولیدی و صنایع مختلف می باشد.

برای اطلاع از قیمت عایق سفید بام با ما تماس بگیرید

قیمت عایق سفید بام

پیشنهاد ما به شما

ایزوگام بیست بیست سه لایه محصولی از شرکت قیر مهر پارسیان

قیمت ایزوگام بیست بیست (سه لایه)

قیمت ایزوگام بیست بیست قیمت ایزوگام بیست بیست سه لایه در تهران هر رول ۱۰ …