عایق ژیکاوا در تهران
عایق ژیکاوا

عایق ژیکاوا

5/5 - (5 امتیاز)

عایق ژیکاوا

عایق ژیکاوا پدیده ای جدید در صنعت مواد شیمیایی ساختمان است که کارایی زیادی در کارهای ساختمانی دارد . ژیکابام با دانش فنی و مواد اولیه شرکت معظم wacker آلمان بزرگترین تولید کننده رزین های پودری در دنیا تولید می شود و در اصل عایقی رطوبتی جایگزین قیرگونی و ایزوگام می باشد که کار کردن با آن بسیار ساده ، راحت و بدون دردسر خطرات ناشی از آتش سوزی و سوختگی است .

عایق ژیکاوا پدیده ای جدید در صنعت مواد شیمیایی ساختمان است که کارایی زیادی در کارهای ساختمانی دارد .عایق ژیکاوا با دانش فنی و مواد اولیه شرکت معظم wacker آلمان بزرگترین تولید کننده رزین های پودری در دنیا تولید می شود و در اصل عایقی رطوبتی جایگزین قیرگونی و ایزوگام می باشد که کار کردن با آن بسیار ساده ، راحت و بدون دردسر خطرات ناشی از آتش سوزی و سوختگی است .تنها کافی است که پودر ژیکاوا را با آب مخلوط کرده و با قلم مو و یا طی پلاستیکی و یا هر وسیله دیگری بر روی سطح زیر کار بکشید تا پس از چند ساعت خشک شده و لایه ای نفوذ ناپذیر تشکیل دهد .این لایه بسیار محکم و مقاوم بوده و به خوبی به زیر کار چسبیده و تنها با وسائل مکانیکی می توان آن را جدا نمود .

مزایا

با دوام و مقاوم در برابر سایش

کاربرد راحت و آسان

سرعت بالای انجام کار

مقرون به صرفه و اقتصادی

قابل اجرا بر روی تمام سطوح

مقاوم در مقابل فشار آب بالا

انعطاف زیاد با خاصیت پوشش درزها

اجازه عبور به بخار و امکان ایجاد تنفس سطح زیرین

مقاوم در برابر اشعه UV و شرایط آب و هوایی مختلف

چسبندگی بسیار زیاد به سطح زیر کار و حفظ این چسبندگی در مقابل ضربات دایم آب

موارد مصرف

رنگ نما

عایق کاری پشت بامها

عایق کاری استخر

پوشش روی ایرانیت و جداول بتنی

ضد آب نمودن دیوارهای در معرض نفوذ باران

عایق کاری داخل ساختمان، سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه

روش و میزان مصرف

سطح زیر کار باید کاملاً تمیز و عاری از گرد و غبار، روغن، رنگ و قطعات سست و لق باشد. بسته به روش مصرف و غلظت مورد نیاز ۲۰ الی ۳۰ درصد وزنی آب به ژیکابام اضافه نموده و مخلوط نمایید تا کاملاً یکنواخت شود، سپس با قلم مو، برس و یا ماله بر روی سطح مورد نظر اجرا شود.

مخلوط آماده شده باید حداکثر ظرف ۳۰ دقیقه مصرف شود چون بعد از این مدت گیرش آن شروع خواهد شد. ضخامت مناسب جهت لایه عایق ۲ – ۰٫۵ میلیمتر می باشد که بهتر است در دو لایه عمود بر هم اجرا شود. دمای مناسب برای کار ۵ الی ۳۰ درجه سانتی گراد است. در سطح باز و در معرض آفتاب چند روز اول آن را مرطوب نگه دارید.

چگونه از نم جلوگیری میشود؟

تنها عایقی است که مادام العمر بوده و چسبندگی فوق العااده ای به سطح داشته و کاملا آب بند است به گونه ای که تا ۳۰ بار فشار آب را به تحمل می کند به عبارتی اگر کف استخری عمیق هم کار گردد به هیچ عنوان رطوبتی منتقل نمی گردد.این عایق در برابر نور خورشید و درجه حرارت بالا و همچنین سیکل حرارتی گرما و سرما کاملا مقاوم است و آنچنان سفتی پس از خشک شدن دارد که حتی با ابزارهایی همچون چاقو و تیزبر قادر نخواهید بود خراشی به آن وارد کنید و آن را از حالت آب بند خارج کنید.ما با اطمینان می گوییم این عایق تا چند سال آینده نه تنها ایزوگام و سایر عایق های نسل قدیم را به طور کامل منسوخ خواهد کرد بلکه همانند اروپا که این عایق کاملا همه گیر شده در ایران نیز همه گیر خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما

عایق استخر

عایقکاری دوجزئی گزینه ای مناسب برای آبندی استخر ، سونا و جکوزی می باشد.