خانه / اخبار / نرخ امروز قیر و ایزوگام در تهران
قیمت های قیر و ایزوگام
نرخ امروز قیر و ایزوگام در تهران

نرخ امروز قیر و ایزوگام در تهران

نرخ های رقابتی قیر و ایزوگام در تهران

در چند روز گذشته با افزایش قیر در بازار روبرو شدیم ، قیر در بورس تهران افزایش یافت.

نرخ امروز قیر و ایزوگام در تهران به شرح زیر می باشد:

نرخ روز قیر

قیر بشکه ای شل پاسارگاد ۶۰/۷۰ در بازار تهران با افزایش هر بشکه ۱۰۰۰۰ تومان از هر بشکه ۱۶۰۰۰۰ تومان به ۱۷۰۰۰۰ تومان افزایش یافت.

نرخ روز ایزوگام

قیر بشکه ای مخلوط پاسارگاد ۸۵/۲۵ نیز با افزایش ۱۰۰۰۰ تومان از هر بشکه ۱۷۰۰۰۰ تومان به ۱۸۰۰۰۰ تومان و قیر کارتنی ۱۱ کیلویی خالص از ۱۳۰۰۰ تومان به ۱۴۰۰۰ تومان افزایش قیمت داشته است.

نرخ های جدید ایزوگام نیز اعلام شد.

ایزوگام بام گستر دلیجان با شماره ثبت ۱۱۷ دولایه با فویل به قیمت ۵۷۰۰۰ تومان و پودری به قیمت ۵۴۰۰۰ تومان ، عایق رطوبتی سپهر گستر دلیجان با روکش فویل به قیمت ۴۸۰۰۰ تومان و ساده یا بدون فویل با قیمت ۴۵۰۰۰ تومان به فروش میرسد.

نرخ عایق رطوبتی پشم شیشه ایران la4 ساده ۶۷۵۰ تومان و فوئل دار ۷۲۵۰ تومان امی باشد که در صورت خرید انبوه تخفیفهایی را شامل خواهد داشت.

اطلاع از قیمت روز ایزوگام ، قیر ، اجرای ایزوگام و نمونه کارهای اجرایی ایزوگام در مناطق بیست و دوگانه تهران با عضویت در کانال سربام پوش مسیر میسر شد.

آدرس کانال   sarbampush_masir@ و ربات sarbampushcom_bot@  می باشد که با کلیک بر روی گزینه ها به ما بپیوندید.

برای سهولت بیشتر مشتریان و صرفه جویی در وقت میتوانید در کانال و ربات سربام پوش مسیر عضویت ایجاد کنید و از ما تخفیف بگیرید.

سربام پوش مسیر نمایندگی مجاز و انحصاری انواع ایزوگام دلیجان با نرخ های رقابتی و فروش مستقیم از کارخانه آماده همکاری با پروژه های ساختمانی و در دست ساخت در تهران و حومه می باشد.

با همکاری سالیانه این مجموعه با کارخانه های مختلف سعی بر این داریم که نرخ ایزوگام را در طول سال متعادل نگه داریم و از افزایش ناگهانی نرخ های عایق های رطوبتی جلوگیری شود.

نرخ امروز قیر و ایزوگام در تهران را از ما بخواهید .

همچنین ببینید

لکه گیری ایزوگام چگونه است؟

لکه گیری ایزوگام

لکه گیری ایزوگام چیست و چگونه باید لکه را ترمیم نمود لکه گیری ایزوگام در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *