خانه / اخبار / بهترین نوع ایزوگام
بهترین نوع ایزوگام
بهترین نوع ایزوگام

بهترین نوع ایزوگام

بهترین نوع ایزوگام

چگونه میتوان بهترین نوع ایزوگام یا بهترین برند ایزوگام را در بازار شناسایی کرد.خیلی از کارخانه های تولیدی ایزوگام که خود را بهترین معرفی میکنند و لقب بهترین برند ایزوگام رو به خود اختصاص داده اند به جرات میتوانم بگویم که کذب است.

چگونه میتوان بهترین نوع ایزوگام و برند ایزوگام را از بین صد ها کارخانه تولید کننده ایزوگام پیدا کرد؟

حتی کارخانه های تولید کننده های معتبری نیز در بازار وجود دارد که کیفیت محصولات آنها برای هر پارت یا به اصطلاح هر پخت تغییر مینماید.

نصابان ایزوگام بارها از درجه دو بودن ایزوگام هنگام نصب صحبت مینمایند که شاکی از کیفیت پایین قیر یا پلیمر، نازک بودن فویل که هنگام نصب از عایق جدا می شود و چند ها عیوب دیگر صحبت میکردند با وجود اینکه برند جزء بهترین و نامی ترین عایق رطوبتی در کشور محسوب میگردید.

بارها از کارخانه های معروف و نامی عایق رطوبتی درجه دو و درجه سه به عنوان درجه یک برای این مجموعه ارسال شده که حتی از کامیون تخلیه نشده و مرجوع شده است.

حال به شناسایی و آزمایشات بهترین نوع ایزوگام می پردازیم ، این آزمایشات هر بار به صورت رندوم از بین عایقهای رطوبتی در کامیون حامل بار توسط این مجموعه انجام می گردد.

دو ایزوگام از دو برند مختلف که جزء بهترین نوع ایزوگام هستند را به مدت ۲۴ ساعت در یخچال قرار داده شده می شود سپس مقاوت هرکدام در برابر خم کردن بیشتر باشد ، از قیری یا پلیمری با انعطاف بالایی برخوردار است.به شکل زیر دقت کنید.

ضخامت ایزوگام نباید کمتر از ۴ میلیمتر باشد.
بهترین نوع ایزوگام
آزمایش انعطاف پذیری ، در برابر خم کردن دمای زیر صفر نباید بشکند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آزمایش دیگر روی تیشو انجام میگیرد که از بافته بودن یا نبافته بودن تیشو حکایت دارد که با انداختن ایزوگام در بنزین به مدت ۲ ساعت میتوان تیشو را مشاهده نمود.

وزن رول نیز نباید کمتر از ۴۰ کیلو باشد.

سعی بر این نموده ایم تا هر بار این آزمایشات را تکرار کنیم.

سربام پوش مسیر در مسیرتان

همچنین ببینید

لکه گیری ایزوگام چگونه است؟

لکه گیری ایزوگام

لکه گیری ایزوگام چیست و چگونه باید لکه را ترمیم نمود لکه گیری ایزوگام در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *