خانه / ایزوگام / ایزوگام در فرجام
فروش ایزوگام در فرجام
ایزوگام در فرجام

ایزوگام در فرجام

ایزوگام در فرجام

ایزوگام در فرجام وهم محلی های فرجام ، دلاوران ، تکاوران آزادگان ، والاییان ، سراج ، بلوار استقلال و اطراف که قصد اجرای ایزوگام دارید از این پس می توانید با ما در تماس باشید و بام خانه های خود را به ما بسپارید.

هموطنان محلات فوق که جهت پیشگیری از ورود نم یا رطوبت و جلوگیری از ایجاد خسارت در هنگام بارش نزولات آسمانی ،قصد اجرای ایزوگام بام خانه ها و یا آپارتمانهای خود را دارید از این پس میتوانید با تماس با ما جهت کارشناسی و نصب ایزوگام (شامل گارانتی ۱۰ ساله و بیمه ۵ ساله) جهت اجرای ایزوگام اقدام نمائید.

ایزوگام در فرجام و تمامی محلات نامبرده توسط اکیپ سربام پوش مسیر و دارای سابقه ۲۰ ساله نصب میگردد.

نوع ایزوگام مصرفی از نوع دولایه روکشدار با گارانتی ۱۰ ساله و بیمه ۵ ساله میباشد.

ایزوگام اصل تشکیل شده دولایه که لایه اول تیشوی نبافته و لایه دوم الیاف شیشه یا پشم شیشه و اندود قیر پلیمری و ضخامت ۴ میلیمتر و وزن رول ۴۱ کیلو گرم و روی سطح از الومینیوم پوشش شده است تا از عبور اشعه مضر خورشید جلوگیری کند.

ایزوگام در فرجام و محلات مجاور در اسرع وقت و با قیمت مناسب اجرا میگردد.

 انواع ایزوگام

اگر بخواهیم در مورد انواع ایزوگام صحبت کنیم، باید بگوییم ایزوگام ها براساس ماده اصلی تشکیل دهنده، لایه های به کار رفته در آن ها و روکش شان به دو گروه تقسیم می شوند که ابتدا آن ها را بر اساس ماده ی اصلی تشکیل دهنده بررسی می کنیم:

ایزوگام پلیمری: ماده اصلی این نوع ایزوگام قیر خالص ۶۰ یا ۷۰ درصد است که در پالایشگاه از تقطیر نفت خام به دست می آید. برای ساخت ایزوگام پلیمری از قیر خالص ۷۰-۶۰، استفاده میشود.

ایزوگام دمیده: ماده اصلی این نوع ایزوگام قیر دمیده شده است که از دمیدن هوا به یک مازوت یا نفت کوره ای به دست می آید و به نسبت ایزوگام پلیمری کیفیت پایین تر وعمر کم تری دارد. قیر دمیده نسبت به قیر خالص درجه نفوذ کمتر، حساسیت کمتر نسبت به تغییرات دما و درجه نرمی بیشتری دارد.

 

همچنین ببینید

یک بشکه قیر چند متر مربع است

یک بشکه قیر چند متر مربع است

یک بشکه قیر چند متر مربع است برای دانستن اینکه یک بشکه قیر چند متر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *