خانه / شرکت سربام پوش مسیر / اجراي ايزوگام روي شيرواني
اجرای ايزوگام روي شيرواني
اجرای ایزوگام روی شیروانی

اجراي ايزوگام روي شيرواني

اجرای ايزوگام روي شيرواني

اجرای ايزوگام روي شيرواني : شیروانی ها  انواع مختلفي دارند كه در بيشتر آنها حالت سينوسي دارند و نوع سينوسي بودن آنها كوچكتر و يا بزرگتر هستند.

در برخي موارد حالت مستعطيلي دارند که اجرای ایزوگام روی شیروانی بسیار دشوار می باشد که در این حالت بهتر است ورق تعویض گردد.

طوري ايزوگام روي شيرواني بايد نصب گردد كه ایزوگام به خوبی در کف خوابیده شود . در غیر این صورت زیر ایزوگام هوا ایجاد میگردد که نم را از خود به زیر عبور میدهد.

هنگام نصب يا اجراي ايزوگام روي شيرواني ها بايد از روي ستونها حركت نمود یا میتوان برای ایمنی بیشتر از تخته بنایی استفاده نمود . به طوری که دقیقا از روی تخته حرکت کرد.

در مواردی که شیروانی شیبدار می باشد ، هنگام نصب ایزوگام باید از طناب استفاده نمود.

اجرای ايزوگام روي شيرواني هاي آهني به دليل وجود لايه پشم شيشه در ايزوگام، باعث جلوگيري از عبور سرما يا گرما از سقف ميگردد كه عايق حرارتي بسيار مناسبي نيز ميباشد؛همچنين از ايجاد صداها نيز جلوگيري ميشود .

صداهایی که هنگام بارندگی باران بخصوص بارش  تگرگ ایجاد میشود.

 در سالن های تئاتري كه داراي سقف شيرواني مي باشد ،نیز جهت تمركز بازيگران نياز به سکوت و آرامش می باشد،عايق ايزوگام مناسب است .

روش دیگری قبل از اجرای ایزوگام روی شیروانی:

قبل از ، اجرای ایزوگام روی شیروانی ، میتوان برای آسانی کار و دوام بیشتر با استفاده از ملات سیمان سطح روی شیروانی را دقیقا مسطح نمود که در این صورت ایزوگام بهتر اجرا میگیرد در نتیجه باعث دوام بیشتر و عمر بیشتر عایق میگردد.

در شیروانی های فلزی که ملات به خوبی روی فلز نمیچسبد میتوان از توری plc یا توری مرغی استفاده نمود در این صورت ملات سیمان به خوبی روی سطح میچسبد و اجرای ایزوگام روی شیروانی بهتر انجام میگیرد.

سربام پوش مسير آمادگي كامل خود را جهت عايقكاري و اجرای ایزوگام روی شيرواني اعلام ميدارد و عايق نصب شده خود را ١٠ سال گارانتي مينمايد.

اجرای ایزوگام روی شیروانی

همچنین ببینید

لکه گیری ایزوگام چگونه است؟

لکه گیری ایزوگام

لکه گیری ایزوگام چیست و چگونه باید لکه را ترمیم نمود لکه گیری ایزوگام در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *